Sprzedaż i Montaż Bram przemysłowych panelowych

Rolowanych, Segmentowych i Krat

Automatyczne Bramy przemysłowe: Segmentowe - Panelowe

Wszechstronne rozwiązanie
Bramami najczęściej stosowanymi w przemyśle są bramy segmentowe. Zyskały one swą popularność dzięki wszechstronnemu zastosowaniu i dużej możliwości wyboru opcji wzornictwa. Bramy przemysłowe segmentowe mogą być z powodzeniem zastosowane na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Bardzo dobrze sprawdzają się we wszystkich typach obiektów zaczynając od warsztatów samochodowych przez hipermarkety po największe hale, hangary czy lotniska. Nadają się do montażu zarówno w nowych, jak i w już istniejących budynkach. Bramy przemysłowe panelowe zapewniają długą, niezawodną i cichą eksploatacje dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i wysokiej jakości użytych komponentów.

Zalety bram segmentowych

 • Oszczędność miejsca
 • Bezpieczna konstrukcja
 • Bogata kolorystyka paneli w standardowej opcji
 • Dobra izolacja termiczna
 • Bogaty wybór prowadzeń oraz dodatków
 • Możliwość pełnej automatyzacji

Przemysłowe Bramy Rolowane

Kiedy potrzeba więcej miejsca.
Bramy przemysłowe rolowane, to nowoczesny wygląd i gama kolorów pozwalająca na estetyczne wkomponowanie w ścianę obiektu. Bramy rolowane można montować zarówno w obiektach już istniejących, jak i w nowopowstających halach czy magazynach. Bramy przemysłowe rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój za nadprożem. Takie rozwiązanie zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali po bokach bramy i pod stropem. Sterowanie bramą przemysłową rolowaną odbywa się za pomocą przełącznika umieszczonego wewnątrz obiektu. W zależności od potrzeb można też zastosować sterowniki radiowe lub inne wybrane kombinacje urządzeń sterujących, które zapewniają wysoki komfort obsługi. Nasze bramy rolowane pracują w skrajnych warunkach atmosferycznych (-25°C do 65°C). Bramę przemysłową rolowaną zastosować można maksymalnie do szerokości 7 m i wysokości 5 m, jednakże całkowita powierzchnia nie może przekroczyć 31,5 m2.

Automatyczne Kraty Rolowane

Bezpieczne i wyeksponowane wnętrza.
Oferujemy kraty z aluminium i stali. Kraty stalowe to ciężkie i wytrzymałe mechanizmy. Doskonale nadają się do zabezpieczania otworów parkingowych, magazynowych itp. Kraty aluminiowe to lekkie konstrukcje, przeznaczone głównie do punktów handlowych w galeriach, salonach jubilerskich i restauracjach.

Wygląd i budowa krat rolowanych zależą od miejsc, w których się je montuje i funkcji, które pełnią. W pomieszczeniach, które powinny być nie tylko bezpieczne, ale także wyeksponowane sprawdzają się kraty ze stalowych rurek prostych lub giętych sinusoidalnie. Do nowoczesnych wnętrz, wymagających wysokiego poziomu wentylacji doskonale pasują kraty aluminiowe z otworami w kształcie prostokątów. Kraty ze stalowych i aluminiowych perforowanych profili zapewniają jednocześnie przesłonę optyczną i przepuszczalność powietrza na poziomie 28%.

Sprzedaż oraz montaż bram przemysłowych firm:

HORMANN - PROMSTAHL - TORSYSTEM - KRISPOL - SEGMENT -WIŚNIOWSKI - BIG TOR - NOVOFERM - WICHERS - DOPLER - ALPHA DEUREN - POLTAU - STERTIL - GLOBALSYSTEM - LOADING SYSTEMS - FLEXI FORCE - GFA - CAME -NICE - BFT - DITEX - RITE HITE - GLG - VAN WIJK NEDERLAND BV - BODNAR - GROSS - BMP

Obsługujemy województwa:

 • Dolnośląskie
 • Opolskie
 • Śląskie
 • Lubuskie
 • Wielkopolskie

Szukasz bramy przemysłowej?

Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość.
Chetnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 692 706 378

bramex-serwis@o2.pl

Nasze Social Media

Bramy przemysłowe - panelowe - szybkobieżne - technika przeładunkowa

Oferta

Bramy przemysłowe
Bramy szybkobieżne
Systemy przeładunkowe
Szlabany
Automatyka
Części zamienne
Serwis bram przemysłowych
Serwis systemów przeładunkowych
Serwis szlabanów

Biuro

Błotnica 7, 57-250 Złoty Stok
Dolnośląskie

Kontakt

+48 692 706 378 Przemek
+48 668 450 826 Damian
Poczta e- mail
bramex-serwis@o2.pl