Napędy oraz automatyka

Bram przemysłowych, garażowych, wjazdowych, szlabanów

Napędy do bram przemysłowych

Segmentowych, szybkobieżnych, rolowanych oraz krat
Szeroka gama siłowników do bram przemysłowych pozwala nam na optymalne dostosowanie automatyki do różnych wielkości bram jak również do intensywności użytkowania.

Silniki do bram przemysłowych montowane są bezpośrednio na wale bramy i dostosowane są do pracy intensywnej lub bardzo intensywnej oraz do różnych warunków panujących w danym obiekcie. ( Myjnia , lakiernia, proszkownia, mrożnia, i inne nie typowe pomieszczenia).

Siłowniki spełniają wszystkie wymagania dla bram napędzanych elektrycznie i dlatego są szczególnie ekonomiczne. Automatyka ta jest w pełni kompatybilna z automatyką i akcesoriami innych producentów. Każda brama przemysłowa może być sterowana poprzez konsolę sterowniczą góra- stop-dół, ale można również doposażyć ją w sterowanie poprzez piloty i wyłączniki kluczykowe natynkowe, podtynkowe oraz linkowe.

Napędy do bram garażowych

Automatyka na posesje

Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych możemy dobrać pod kątem rozmiaru i ciężaru bramy, a także częstotliwości otwierania bramy oraz oczekiwanej szybkości działania siłownika. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

Napęd do bramy garażowej wykonany jest z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wyróżnia się prostym i sprawnym montażem oraz niezawodną pracą przez wiele lat. Napęd do bramy garażowej uchylnej gwarantuje cichą, pracę, płynne i sprawne otwieranie oraz zamykanie. Dzięki licznym funkcjom, obsługa nawet najcięższych bram garażowych jest wygodna i komfortowa.

Napędy do bram skrzydłowych

Trwałe, szybkie, mocne, bezpieczne
Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych

Automat bramy dwuskrzydłowej to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. W zależności od modelu napęd wyposażony jest w mechanizm odblokowywania ręcznego (w przypadku braku zasilania) oraz system wykrywania przeszkód. Ponadto przed każdym uruchomieniem automat przeprowadza fototest sprawdzający, czy wszystkie podzespoły działają prawidłowo. Istotną funkcją jest płynne zwolnienie podczas zamykania oraz łagodny start. Dzięki temu został wyeliminowany problem szarpania. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w funkcję furtki, co pozwala na tylko częściowe otwarcie bramy do ruchu pieszego.

Napędy do bram przesuwnych

Komfort i bezpieczeństwo

Automat do bramy przesuwnej to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne rozwiązanie polecane zarówno na posesje prywatne, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw. Wystarczą odpowiednio dobrane siłowniki, aby bez problemu otworzyć każdą bramę.

Napędy do bram przesuwnych eliminują konieczność wysiadania z samochodu celem otworzenia lub zamknięcia bramy. Takie rozwiązanie znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. Bardzo często bywa tak, że przy tradycyjnych bramach nie wyłącza się silnika, pozostawiając kluczyki w stacyjce, co przekłada się na większe ryzyko kradzieży pojazdu. Dodatkowo napęd do bramy przesuwnej uniemożliwia wejście na posesję niepożądanym osobom. To także jedno z najlepszych rozwiązań dla wjazdów, które znajdują się przy ruchliwych ulicach. Brama automatycznie otwarta odpowiednio wcześniej eliminuje problem blokowania ruchu i pozwala na natychmiastowy wjazd na posesję. To rozwiązanie idealne również dla miejsc, z których korzysta wielu kierowców i gdzie pożądane jest sprawne i bezpieczne otwieranie bramy.

Automatyka dodatkowa

HORMANN - PROMSTAHL - TORSYSTEM - KRISPOL - SEGMENT -WIŚNIOWSKI - BIK TOR - NOVOFERM - WICHERS - DOPLER - ALPHA DOREN - POLTAU - STERTIL - GLOBALSYSTEM - LOADING SYSTEMS - FLEXI FORCE - GFA - CAME -NICE - BFT - DITEX - RITE HITE - GLG - VAN WIJK NEDERLAND BV - BODNAR - GROSS - BMP

Obsługujemy województwa:

  • Dolnośląskie
  • Opolskie
  • Śląskie
  • Lubuskie
  • Wielkopolskie

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 692 706 378

bramex-serwis@o2.pl

Nasze Social Media

Bramy przemysłowe - panelowe - szybkobieżne - technika przeładunkowa

Oferta

Bramy przemysłowe
Bramy szybkobieżne
Systemy przeładunkowe
Szlabany
Automatyka
Części zamienne
Serwis bram przemysłowych
Serwis systemów przeładunkowych
Serwis szlabanów

Biuro

Błotnica 7, 57-250 Złoty Stok
Dolnośląskie

Kontakt

+48 692 706 378 Przemek
+48 668 450 826 Damian
Poczta e- mail
bramex-serwis@o2.pl