Serwis 24h bram przemysłowych Serwis 24h     naprawa bram 692 706 378, 668 450 826    Serwis 24h e-mail bramex-serwis@o2.pl

BRAMY PANELOWE


Bramami najczęściej stosowanymi w przemyśle są bramy segmentowe. Zyskały one swą popularność dzięki wszechstronnemu zastosowaniu i dużej możliwości wyboru opcji wzornictwa. Bramy segmentowe mogą być z powodzeniem zastosowane na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Bardzo dobrze sprawdzają się we wszystkich typach obiektów zaczynając od warsztatów samochodowych przez hipermarkety po największe hale i hangary. Nadają się do montażu zarówno w nowych, jak i w już istniejących budynkach. Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę co pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce w ich sąsiedztwie (pobliżu) a segmenty bramy chowają się płasko tuż pod stropem, pionowo nad otworem lub dostosowując się do nachylenia dachu. Takie rozwiązanie umożliwia zamknięcie otworów o dużych wymiarach oraz zapewnia trwałe zabezpieczenie. Bramy segmentowe zapewniają długą, niezawodną i cichą eksploatacje dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i wysokiej jakości użytych komponentów. Bramy segmentowe można wyposażyć między innymi w furtkę, różnego rodzaju przeszklenia oraz wiele typów napędów ręcznych i elektrycznych. Bramy przemysłowe segmentowe są bardzo estetyczne i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania, jeśli chodzi o dopasowanie wyglądu do obiektu, w którym mają zostać zamontowane.

Brama Segmentowa Brama Segmentowa
Brama Segmentowa Brama Segmentowa

Ceny i wymiary dostępne telefonicznie

BRAMY ROLOWANE


Bramy przemysłowe Aluprof można montować zarówno w obiektach już istniejących jak i w nowopowstających, sterowanie bramą odbywa się za pomocą przełącznika umieszczonego wewnątrz hali; w zależności od potrzeb można też zastosować sterowniki radiowe lub inne wybrane kombinacje urządzeń sterujących, które zapewniają wysoki komfort obsługi, Aluprof pracują w skrajnych warunkach atmosferycznych (-25°C ÷ 65°C). Bramę zastosować można maksymalnie do szerokości 7 m i wysokości 5 m, jednakże całkowita powierzchnia nie może przekroczyć 31,5 m2. Bramy rolowane przemysłowe Aluprof to również nowoczesny wygląd i gama kolorów pozwalająca na estetyczne wkomponowanie w ścianę obiektu. Bramy rolowane przemysłowe Aluprof to bezpieczne rozwiązanie. Standardowo wyposażone są w poniższe rodzaje zabezpieczeń: hamulec bezpieczeństwa stanowi zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza, zastosowanie kontaktowego czujnika bezpieczeństwa w listwie dolnej stanowi zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się bramą, układ fotokomórek zareaguje na ruch w świetle bramy powodując jej zatrzymanie lub cofnięcie, awaryjny napęd ręczny umożliwia otwarcie lub zamknięcie za pomocą łańcucha lub korby.

Brama Rolowana Brama Rolowana
Brama Rolowana Brama Rolowana

Ceny i wymiary dostępne telefonicznie

BRAMY SZYBKOBIEŻNE


Posiadamy w sprzedaży bramy szybkobieżne do użytku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, rozsuwane lub rolowane gwarantujące szybkie zamykanie przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Bramy oferujemy w kilku grubościach i różnej odporności na porywy wiatru. Różnorodność oferty oraz dodatków pozwala na optymalny dobór urządzeń do potrzeb klienta i gwarantuje satysfakcję z użytkowania. Redukują pobór miejsca w pomieszczeniach, gdzie przestrzenie boczne i górne są ograniczone. Gwarantują pracę w trybie manualnym lub automatycznym bez konieczności zwalniania pojazdów. Bramy szybkobieżne to produkt o wysokim faktorze izolowania, który eliminuje straty termiczne, ogranicza przenikanie zimnego powietrza w zimie, a także pyłów, insektów, dymów, szkodliwych oparów, hałasu itp. Brama szybkobieżna przeznaczona do użytku wewnętrznego. Można nią zabudować otwory o powierzchni do 12m². Materiał bramy wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa o grubości 1 mm, prowadnice boczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Jest odporna na porywy wiatru do 30 km/h. Brama szybkobieżna przeznaczona do użytku zewnętrznego i pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych. Można ją wykonać do szerokości 12m ponieważ do wykonania bramy stosuje się wzmocniony materiał o grubości 1,5 mm, dodatkowo stosuje się wzmocnienie poprzeczne ze zintegrowanymi rolkami bocznymi, co zwiększa wytrzymałość bramy na napory wiatru nawet do 80 km/h.

Brama Szybkobieżna Brama Szybkobieżna
Brama Szybkobieżna Brama Szybkobieżna

Ceny i wymiary dostępne telefonicznie

KURTYNY PASKOWE


Kurtyny wykonane są z nasuwających się na siebie pasków z miękkiego PCW / PCV, w dwóch typach: standardowym i chłodniczym w zakresie temperatur ( -45/+60°C) odpornego na działanie promieni UV. Znajdują zastosowanie w chłodniach, magazynach, zakładach przetwórstwa spożywczego, bramach . Pozwalają na ochronę składowanych materiałów przed zmiennymi warunkami środowiska oraz hałasem, kurzem, pyłem, owadami i przeciągami. Pasy z miękkiego PCW można stosować w każdym miejscu, niezależnie od częstotliwości ruchu, ze względu na ich doskonałą elastyczność i wytrzymałość mechaniczną, nie utrudniają ruchu pieszych ani przejazdu wózków czy samochodów dostawczych.. Zawiesia kurtyn wykonane są wyłącznie ze stali nierdzewnej.

Kurtyna paskowa Kurtyna paskowa
Kurtyna paskowa Kurtyna paskowa

Ceny i wymiary dostępne telefonicznie

Kraty Rolowane


Kraty rolowane doskonale sprawdzają się tam gdzie niezbędne jest zabezpieczenie ale i eksponowanie asortymentu. Dzięki montowanej w nich automatyce kraty zwijane można łatwo i szybko obsługiwać a korba awaryjna ułatwia obsługę w przypadku braku prądu. Kraty rolowane stają się niezastąpione przy zabezpieczeniu przede wszystkim witryn i wystaw sklepowych ale również okien i drzwi w biurach, bankach oraz różnorodnych przejść w galeriach handlowych i budynkach użyteczności publicznej. Można z powodzeniem stosować je na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Wszystko to dzięki niezawodnej, trwałej i sprawdzonej konstrukcji oraz estetycznemu wyglądowi. Kraty rolowane aluminiowe jak i stalowe, dzięki materiałom z których zostały wykonane, można dopasować wzorem do elewacji budynku oraz malować na dowolny kolor. Kraty zwijane napędzane są silnikiem elektrycznym a podniesiona staje się całkowicie niewidoczna.

Krata Rolowana Krata Rolowana
Krata Rolowana Krata Rolowana

Ceny i wymiary dostępne telefonicznie