Serwis 24h bram przemysłowych Serwis 24h     naprawa bram 692 706 378, 668 450 826    Serwis 24h e-mail bramex-serwis@o2.pl

Napędy Przemysłowe


Szeroka gama siłowników do bram przemysłowych pozwala nam na optymalne dostosowanie automatyki do różnych wielkości bram jak również do intensywności użytkowania. Silniki do bram przemysłowych montowane są bezpośrednio na wale bramy i dostosowane są do pracy intensywnej lub bardzo intensywnej oraz do różnych warunków panujących w danym obiekcie. ( Myjnia , lakiernia, proszkownia, mrożnia, i inne nie typowe pomieszczenia. Siłowniki spełniają wszystkie wymagania dla bram napędzanych elektrycznie i dlatego są szczególnie ekonomiczne. Automatyka ta jest w pełni kompatybilna z automatyką i akcesoriami innych producentów. Każda brama przemysłowa może być sterowana poprzez konsolę sterowniczą góra- stop-dół, ale można również doposażyć ją w sterowanie poprzez piloty i wyłączniki kluczykowe natynkowe i podtynkowe.

Napęd przemysłowy Napęd przemysłowy
Napęd przemysłowy Napęd przemysłowy

Ceny dostępne telefonicznie

Napędy Garażowe


W ofercie posiadamy automatykę dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów, ceniących doskonałą jakość, nowoczesny design, wygodę i bezpieczeństwo. Szeroka gama siłowników do bram garażowych pozwala nam na optymalne dostosowanie automatyki do różnych wielkości bram jak również do intensywności użytkowania. Piloty z kodem dynamicznie zmiennym, niezawodne fotokomórki zapewniają bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Napęd garażowy Napęd garażowy
Napęd garażowy Napęd garażowy

Ceny dostępne telefonicznie

Napędy bram dwuskrzydłowych


Mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych produktów, oferujemy sprawdzone zestawy marki Hormann. Jest to producent, który nie boi się wdrażać innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Potwierdzeniem tej tezy są zestawy RotaMatic, które zdobyły uznanie Klientów łatwością montażu, prostotą obsługi oraz precyzją działania. Wszystkie podzespoły systemu doskonale ze sobą współpracują, dzięki czemu oferowane napędy bram skrzydłowych działają płynnie, bezpiecznie i szybko. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymasz kompletny, w pełni przygotowany do działania zestaw z 5-letnią gwarancją. Z uwagi na szeroki asortyment produktów, z pewnością dobierzesz model, które będzie odpowiadał parametrom Twojego systemu bramowego.

Napęd barm dwuskrzydłowych Napęd barm dwuskrzydłowych
Napęd barm dwuskrzydłowych Napęd barm dwuskrzydłowych

Ceny dostępne telefonicznie

Piloty - Nadajniki


W celu sprawnej obsługi bramy wjazdowej lub garażowej, należy zaopatrzyć się w odpowiedni nadajnik do bramy. Produkty proponowane przez sklep Hormann spełniają najwyższe jakościowe standardy zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i funkcjonalność. Jesteśmy przekonani, że oferowane piloty do bram znacznie ułatwią Ci codzienne korzystanie z bramy. Dzięki nim, otworzysz i zamkniesz bramę bez konieczności wychodzenia z samochodu. Niezależnie od zamontowanego systemu automatyki, nasze nadajniki do bram sprawdzą się znakomicie. Piloty są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu mogą można je z powodzeniem dołączyć do kluczy. Bez wątpienia, jest to wyjątkowo wygodny sposób na codzienną obsługę bramy. Zobacz, jakie piloty do bram możemy Ci zaoferować.

Pilot Pilot
Pilot Pilot

Ceny dostępne telefonicznie